O nas

left_margin

Podnikateľské centrum Zochova

Nachádza sa v lokalite pod hradom na Zochovej ulici v najlukratívnejšej časti Bratislavy Palisády. Bratislava – Palisády sa vyznačuje najmä prítomnosťou renomovaných právnych kancelárií, zahraničných zastupiteľstiev a diplomatických misií. Je výborne dostupná mestskou hromadnou dopravou ako aj automobilom.

Podnikateľské centrum  sa skladá z dvoch samostatných budov Zochova 5 a Zochova 6/8. Sú celodenne strážené a zároveň sú 24/7 monitorované elektronickým kamerovým systémom. Sú plne klimatizované, vybavené unikátnymi externými výťahmi. Svoje sídlo v týchto administratívnych budovách našli renomované zahraničné právnické či účtovnícke spoločnosti.

Podnikateľské centrum prešlo celkovou modernizáciou a rekonštrukciou, ktorej výsledkom sú vynovené budovy s novým architektonickým riešením – nová recepcia, upravené vstupy, schodištia a poschodia, vynovené átrium či parkoviská. Obidve budovy poskytujú vysoký komfort, ale hlavnou prednosťou nášho Business Centra je osobný prístup k našim nájomníkom, čo vytvára rodinnú atmosféru medzi jednotlivými nájomníkmi a prenajímateľom.

right_margin