Prenájom a služby | BC Zochova

left_margin
Prenájom kancelárskych priestorov
Ponúkame Vám kvalitné kancelárske priestory v historickom centre mesta Bratislavy na Zochovej ulici s výhľadom na Bratislavský hrad s možnosťou plošnej a dispozičnej variability ponúkaných priestorov. ... čítaj ďalej »
Prenájom parkovísk
Parkovacie miesta na NON STOP stráženom parkovisku na Zochovej 5 a 6/8 sú ponúkané ku kancelárskym priestorom, limitovaný počet je voľný pre klientov našich nájomníkov. ... čítaj ďalej »
Prenájom seminárnych priestorov
Pre občasné obchodné rokovania či stretnutia s Vašimi klientmi Vám dávame k dispozícii naše moderné seminárne miestnosti v centre Bratislavy 24 hodín denne 7 dní v týždni. ... čítaj ďalej »
Prenájom skladových priestorov
Naše skladové priestory sa nachádzajú v objekte Podnikateľského centra Zochova 6/8 a sú ponúkané k prenajatým priestorom našich nájomníkov. ... čítaj ďalej »
Prenájom adresy / Virtuálna kancelária
Podnikateľské centrum Zochova 5 ponúka firmám prenájom atraktívnej adresy v centre Bratislavy. Poskytneme Vám a Vašim klientom reprezentatívne priestory s okamžitou možnosťou prenájmu a výbornou dopravnou dostupnosťou. ... čítaj ďalej »
Fitness
V objekte na Zochovej 6/8 sa nachádza Fitness Centrum s najmodernejšou posilňovňou, aerobikovou sálou, soláriom a Fit-barom s občerstvením a posedením. ...čítaj ďalej »
right_margin